ZÁPAS:Dolné Orešany - Bohdanovce                   VÝSLEDOK: 9:0/3:0/

GÓLY: Hudek R. 3, Tománek Du. 2, Tománek Da., Rabara, Braniš,Babinec

ŽK: -                                                                    ČK: -

Banár                                    Tománek Da.                          Braniš

Hudek R.           Kulíšek                         Novák               Tománek Du.

/72´ Magdolen/

Šimonovič                                 Babinec                           Rabara

/82´ Berka/

Ofenzívna zostava, skvelé góly, David Hudek vychytal nulu, Roman Hudek dosiahol hattrick, bez kariet, prvá výhra v sezóne – super.

3.minúta – Šimonovič potiahol loptu k čiare, spätná prihrávka – Hudek nechytateľne otvoril skóre zápasu – 1:0

8.minúta – Tománek Dušan prebral na šestnástke loptu, uvoľnil sa a s prehľadom strelou k tyčke zvýšil – 2:0

24.minúta – Rabara si efektne prebral pätičkou loptu do pohybu, kľučkou sa zbavil protihráča a strelou pod brvno uzavrel skóre 1.polčasu – 3:0

48.minúta – Tománek Dušan hlavičkou do protipohybu brankára strelil svoj druhý gól v zápase – 4:0

54. minúta – po rohovom kope Hudeka sa do vzduchu zavesil Tománek Dano a perfektnou hlavičkou pod brvno nedal brankárovi šancu - zvýšil na 5:0

58.minúta – Banár vysunul Hudeka, ten vbehol s loptou do šestnástky a rutinérsky popri brankárovi k tyčke skóroval – 6:0

76. minúta – k trestnému kopu z pravej strany sa postavil Babinec a rotovanou strelou si otvoril strelecký účet – 7:0

80.minúta – Braniš korunoval svoj kvalitný výkon nekompromisnou strelou, ktorá skončila v sieti hostí – 8:0

83.minúta – Hudek dosiahol hattrick a uzavrel skóre – 9:0