ŽK:    Tománek Da. /faul/, Rabara, Novák /nešportové správanie/ ,

Hudek R. /faul/, Kulíšek / hra rukou/                                     ČK:    -

/ 71´Holekši/

Tománek Du.                   Novák             Kulíšek /c/         Rabara

/75´Barančík/

Hudek R.                                  Šimonovič

Zápas v Smoleniciach sme začali rozpačito, ale od 10. minúty sme zlepšili herný prejav, mali sme lepšie držanie lopty a časté strelecké pokusy. Najskôr strieľal Hudek do brankára, v 13. minúte Kulíšek  nad bránu a na konci prvej štvrťhodinky sa prezentoval Hudek  kvalitnou strelou, ktorú domáci brankár len s námahou vyrazil. V 25. minúte sa k trestnému kopu z 35 metrov postavil Dano Tománek, jeho tvrdú strelu pod brvno brankár vytesnil na roh.

Po polhodine hry sme si vytvorili veľkú gólovú príležitosť, keď sa Dušan Tománek v strede poľa zbavil protihráča, prihral Kulíškovi, ktorý loptu pustil na Rabaru, ale po jeho strele sme získali len roh.

V 40. minúte po kombinácii – Hudek – Šimonovič – Kulíšek, posledne menovaný strieľal nad bránu, poslednú šancu  na skórovanie v 1. polčase  sme mali po autovom vhadzovaní Dušana Tománka, ale hlavička Kulíška letela vedľa pravej tyčky domácej bránky.

Druhý polčas začal penaltou domácich – 1:0.

Zdvihli sme hlavy a v  53. minúte sme odpovedali, keď po našom rýchlom protiútoku a následnom faule sme kopali trestný kop a strelou pod brvno si svoj strelecký účet otvoril Kulíšek – 1:1.

Po hodine hry sme urobili defenzívnu chybu a súper trestal – 2:1.

Napriek našej snahe nám v závere chýbali sily a hrali sme nedisciplinovane / 5 žltých kariet.../, gólovú šancu sme si vypracovali len jednu, ale Šimonovič nedal.

Typický remízový zápas – odchádzame zo Smoleníc bez bodu...