Úvod » vyhodnotenie majstrovských zápasov 2015/16

ŽK: novák /faul/, hudek r. / nešportové správanie/           ČK: -

Hudek D.

Augustín                  Tománek Da.            Vacula            Braniš

Hudek R.              Holovič                         Novák      Tománek Du.

/46´ Dobšovič/

Holekši T.                                    Šimonovič

V oklieštenej zostave a s novými hráčmi v základnej zostave sme nastúpili na prvý domáci majstrovský zápas proti kvalitnému súperovi z Bolerázu.

Dobre sa uviedol Holovič, nová akvizícia zo Zvončína, po jeho strele sa dostal do šance Holekši T., ale nestihol loptu umiestniť do opustenej bránky súpera.

Ale po našom ďalšom  útoku sa už vlnila sieť hostí, keď po našej kombinácii v strede poľa si loptu prebral do pohybu Hudek R.  a utešenou strelou z 20 metrov nedal hosťujúcemu brankárovi žiadnu šancu – 1:0.

Boleráz mal kvalitnú medzihru a po jednom z útokov po ľavej strane sa opäť skóre menilo 1:1.

V tejto časti hry sa zranil Holovič, takže sme dohrávali 1. polčas v oslabení.

Do 2. polčasu nastúpil Dobšovič a jeho hráčsky comback bol výborný, spolu s Novákom dominoval v strede ihriska, rozdával prihrávky a usmerňoval hráčov.

Po hodine hry sa v strede poľa skvelou fintou cez dvoch brániacich hráčov uvoľnil Šimonovič, milimetrovou prihrávkou ponad stopéra vyzval Hudeka ku gólu, ale jeho efektné zakončenie z prvej skončilo mimo brány.

V 80. minúte mal najväčšiu šancu zápasu Šimonovič, ktorý sa v šestnástke zbavil obrancu, ale z 10 metrov napálil loptu ľavou nohou do brankára.

V poslednej minúte Novák vyviezol loptu na súperovu polovičku a ďalekonosnou strelou trafil do brvna, odtiaľ sa lopta odrazila do chrbta brankára, od neho do brvna a potom loptu brankár kryl... – koniec – 1:1.

Podali sme kvalitný a bojovný výkon, každý hráč išiel na maximum, okrem výkonu teší bod s kvalitným súperom. Z individuálnych výkonov zaujal Tománek Dano a Novák. Škoda zranenia Holoviča, dúfam, že o týždeň v Smoleniciach bude môcť hrať spolu s Dobšovičom.

SK

Obrázky k článku

Prispievať do diskusie môžu len prihlásení užívatelia.

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok

liverpool cup 2015
15.9.2015

« 05 / 2024 »
Najbližšia akcia

budeme bodovať v nedeľu s bučanmi?

áno
3 (100,0%)