ZÁPAS: Ružindol – Dolné Orešany                   VÝSLEDOK: 1 : 1 /1:1/

ŽK: Kulíšek /faul/, Illeš / faul/                                 ČK: -

/62´ Augustín/              / 78´ Barančík/          /46´ Holekši M./

Novák                     Tománek Du.

Hudek R.         Šimonovič       Kulíšek /c/      Rabara

Pagáč

Po obojstranne opatrnom začiatku sme mali dobrú dvadsaťminútovku, v ktorej sme si vypracovali aj sľubné strelecké možnosti, jednu z nich sa nám podarilo premeniť, keď Hudek R. prihrávkou z pravej strany uvoľnil Rabaru v šestnástke do gólovej šance a ten s prehľadom k tyčke skóroval – 0 : 1.

Potom sa začali presadzovať aj domáci, ktorí po útočnej akcii z ľavej strany vyrovnali – 1 : 1.

V tejto fáze hry bol priebeh vyrovnaný, šance sa striedali na oboch stranách, našu najväčšiu šancu na skórovanie sme mali po pol hodine hry, keď aktívny Hudek R. po rýchlej akcii prihral Kulíškovi, ale jeho pohotové zakončenie skončilo nad bránou. O strelecké zakončenie sa v 1. polčase pokúšali ešte Rabara a Pagáč, ale ani ich strely neskončili v sieti domácich.

V závere 1. polčasu sa blysol zákrokom Hudek D., keď vychytal na čiare domáceho útočníka.

V 2. polčase sme prestriedali a zmenili systém rozostavenia, ale v tejto časti dominovali domáci.

Do gólovej šance sa dostal Pagáč, ktorého hlavičkou uvoľnil Rabara, ale jeho zakončenie tesne minulo bránu, Kulíškou trestný kop letel nad bránu a ani zakončenie Hudeka R.  neskončilo v sieti.

Mužom zápasu bol Hudek D., ktorý vychytal domácich v troch gólových šanciach,  z hráčov v poli zaujal Hudek R,  Tománek  Du. /1.polčas/.

Zápas sme dohrávali so zranenými hráčmi a v kŕčoch – bod z vonku je povzbudivý a motivujúci do tréningového procesu.